Digital Cultures Conference

Konferencja / 25-27.09.2017 / Warszawa

#gry komputerowe #digitalizacja #muzea narracyjne #interaktywny storytelling

Technologie cyfrowe przenikają dziś do sal teatralnych, są silnie obecne w kinie, wspomagają codzienną pracę reporterów i dokumentalistów, umożliwiają opowiadanie złożonych historii w muzeach, przenoszą najciekawsze opowieści do świata gier komputerowych. Konferencja Digital Cultures to prezentacja najciekawszych zjawisk w polskiej kulturze cyfrowej, a także okazja do nawiązywania międzynarodowych kontaktów i dzielenia się doświadczeniami. Dołącz do nas!

Program konferencji

Program konferencji

Weź udział w 18 interdyscyplinarnych panelach dyskusyjnych z udziałem ekspertów i twórców i zobacz najciekawsze projekty cyfrowe z Polski!

Czytaj więcej
Paneliści

Paneliści

Poznaj ponad 60 gości z 15 krajów i spotkaj się z wybranymi ekspertami w trakcie otwartych stołów zaplanowanych na pierwszy dzień konferencji!

Czytaj więcej
Warsztaty

Warsztaty

Zapisz się na bezpłatne warsztaty, które poprowadzą czołowi twórcy i eksperci tacy jak Kissinger Twins, Rodrigo de Benito Sanz (New York Times) czy Paul Hanraets (Gambitious)!

Czytaj więcej
Pokazy wieczorne

Pokazy wieczorne

Zobacz najciekawsze projekty interaktywne w trakcie dwóch wieczorów w kinie Elektronik - “Noc szalonych mediów” i “Interaktywne kino”!

Czytaj więcej

Przeczytaj więcej o polskiej kulturze cyfrowej

Organizator

Partner technologiczny

Partnerzy